Nohy až do nebe Vám zajistí krátké společenské šaty

Krásné společenské šatyMáte-li před sebou důležitou společenskou událost a chcete tentokrát udělat dojem například nekonečně dlouhýma nohama, správnou volbou budou krátké společenské šaty, které můžeme nosit nejenom v létě, ale také v zimě doplněné zajímavými legínami či punčochami. Nebojte se, že by Vám krátké šaty nesedly, protože dnes už je na trhu tolikero různých střihů a délek, mezi kterými každá žena najde šaty vhodné přímo pro ni.

 

Dechberoucí klasika

Na začátku plesové sezóny začíná být výběr šatů opravdu naléhavý. Nebojte se experimentovat, protože v aktuálních módních trendech už nic není tabu. Dlouholeté stálice jsou ovšem společenské šaty v krátkých velikostech, které mohou mít nespočet podob. Říkáme jim také koktejlky nebo minišaty a jsou nezbytnou součástí šatníku, zejména když se chystáme na společenskou akci.

 

Elegantní šaty

Super styling

V současné době je velmi v kurzu jednoduchý look, ve kterém uděláte zaručeně mimořádný dojem. „Malé černé“ už máte v několika provedeních a chcete tentokrát něco opravdu speciálního? Zkuste minišaty v pestrobarevných odstínech, ozvláštněné třpytivými detaily. Nejvíce „in“ je stále délka nad kolena, ale je na každé dámě, v čem se cítí nejlépe. Skvěle bude vypadat i černobílá kombinace nebo chcete-li se opravdu blýsknout, oblékněte lesklé materiály. Šaty doplňte dle potřeby třeba decentním páskem a hodícím se psaníčkem nebo malou kabelkou. Boty by měly celý outfit podtrhnout, dejte si na jejich výběru opravdu záležet. A nezapomeňte, že v jednoduchosti je krása!