Společenské šaty na svatbu – skvostné něžnosti

Bílé šaty

 

Chystáte se na svatbu své nejlepší kamarádky a stále nemáte co na sebe? Pokud si při výběru společenských šatů na svatbu dáte opravdu záležet nebo narazíte na ten správný obchod, budete mít co dělat abyste na tak důležité události nezastínila nevěstu a přítomné dámy. Správně zvolené šaty Vám budou dělat neocenitelnou službu a můžete je přeci využít i na ples.

 

Bílé dívčí šatySladká jako svatební koláček

Pokud nepatříte mezi družičky, ale mezi klasické hosty, nemusíte se bát, že Vám nevěsta vybere šaty, které nebudou přesně dle vašeho gusta. Zaměřte se především na světlé odstíny a lesklé materiály, které budou působit opravdu honosně. Zvolit můžete i bílé šaty, ale rozhodně byste je měla kombinovat s různobarevnými doplňky – nechcete přeci nahradit nevěstu. Proto na svatbu raději volte šaty světle růžové, pudrové či meruňkové a bílé společenské šaty využijte na ples či jinou večerní událost, kde budete za sladce neodolatelnou vílu.

 

Kouzelně krásná

Na svatbu zvolte minišaty a doplňte je vhodnými šperky, které ještě více podtrhnou vznešený vzhled. Jde o výjimečnou událost, a tak se nemusíte bát výraznějších prvků. Boty volte podle odstínu šatů a střevíčky na vyšším podpatku či klínku, budou vypadat úžasně. Do ruky přiberte psaníčko nebo malou kabelku na dámské nezbytnosti a hurá pro kytici!